24 Nisan 2014 Persembe - 08:42:40
Honeftera Yayla Şenliği Videoları... PDF Yazdır e-Posta
Şener ÖZTÜRK'den Haber Var!   
Pazartesi, 13 Eylül 2010 23:42
 
Honeftera Yayla Şenliği...

   
   
   
   
   
   
 

Yüzyıllardan beri kutlanan Honefter Yayla Şenliği bu yıl Ramazan ayına tekabül edince Ramazan Bayramının üçüncü günü coşkuyla kutlandı. Bu vesileyle uzaktan yakından herkesin katılımıyla kitlesel bir bayramlaşma yaşandı.

Şenliğe AKP Trabzon Millletvekili Mustafa CUMUR, Düzköy Belediye Başkanı Salih BAKAL, Çayırbağı Belediye Başkanı Hilmi KÖROĞLU, Çalköy Belediye Başkanı Mehmet TAYAR, Tonya Belediye Başkanı Ahmet KURT, Gümüşhane Özkürtün Belediye Başkanı Yakup TURGUT katıldı. Şenliğin açılış konuşmalarını bütün belediye başkanları tek tek yaptılar ve halkımızın bayramını kutladılar.

Şenlik, Düzköylülerin yanısıra Gümüşhane'den, Şalpazarı'ndan ve Tonya'dan yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Her yöre kılık kıyafetiyle şenliğe apayrı bir renk kattılar.

Küçük AYDIN, Yücel AKTAŞ, Meryem AKYÜZ, Sebahattin YANIK, Hayri Yaşar KARAGÜLLE ve Sidiksalı Kemençeci Erman gibi sanatçılarımız eşsiz bir doğanın ve temiz havanın içerisinde şenliğe sesleriyle renk vererek ve konukları coşturdular.
Yükleyen Şener ÖZTÜRK


 

Son Güncelleme: Pazartesi, 13 Eylül 2010 23:56
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile


Son Yorumlar

En Popüler Yorumlar

Ziyaretçi Sayısı

Bugün696
Dün745
Bu Hafta2882
Bu Ay21418
Toplam881031
Telif Hakkı © 2014 Haçka'dan Haber Var'a aittir. Tüm Hakları Saklıdır. Haberler ve diğer içerikler izinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haberlerin ve Yazıların İçeriğinden Yazarları Sorumludur.
Haçka'dan Haber Var! SenArt Design tarafından Joomla Kullanılarak Geliştirilmiştir.
Hackadan Haber Var1.2.11 Duzkoy Haber, Duzkoy Halkin Sesi