Reklam
Reklam

YASEMİN BAKAL ALYEŞİL ADAY ADAYI

10 Ocak 2019
248 kez görüntülendi

YASEMİN BAKAL ALYEŞİL ADAY ADAYI
Reklam

İlçemiz Yenimahalle halkından Armelit Kostüm sahibi Tahir BAKAL’ın kardeşi Yasemin BAKAL ALYEŞİL İstanbul Pendik Belediyesi Chp Meclis Üyesi Aday Adayı.
Yasemin BAKAL ALYEŞİL kimdir? Başarılar diliyoruz.
Yasemin bakal

1970 yılında Kartal’da doğdu. Aslen Trabzon Düzköy’lüdür: bütün yaşamını Pendik Dolayoba’da geçirmiştir. Yakacık Endüstri Meslek Lisesini bitirmiştir. İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümünde Üniversite eğitimine devam etmektedir. 1996 yılından beri faaliyette olan Armelit Kostüm şirketinin ortağı, evli ve 2 çocuk annesidir.
İlk gençlik dönemlerinden bu yana CHP Gençlik kollarında siyasi çalışmalarda bulunmuş ve örgütlenme faaliyetlerine aktif olarak katılmıştır. Pendik Halkevi kuruluşunda ve çalışmalarında görev almıştır.
Yasemin Alyeşil, yaşamı boyunca sosyal sorumluluk çalışmalarının içinde olmuş, emekten ve ezilenden yana tutumuyla siyasi roller üstlenmiştir. Sosyal ve sportif yaşamın her safhasında görevler üstlenmiş ve temsillerde bulunmuştur.
Çeşitli Yerel ve Uluslararası derneklerde yönetici, üye ve temsilci olarak görevler üslenmiştir. Bu görevlerden bazıları şunlardır:
Uluslararası Dünya Dans Konseyi (International Dance Councıl CID) UNESCO İstanbul Şubesi Genel Sekreterliği
Türkiye Halkoyunları Federasyonu Teknik Kurulu Üyesi
Haçka Eğitim Kültür ve Gençlik Spor Kulübü Derneği 2. Başkanı
Karadeniz Vakfı, Doğu Karadenizliler Kültür Dayanışma Derneği, Pefhem Kartal Folklor Derneği gibi kurumlarda dansçı ve eğitmen olarak görevlerde bulunmuştur.
Pendik Trabzonlular Derneği Başkan Yardımıcıcı
Uluslararası Halkoyunları festivallerinde yurt içi ve yurt dışında dansçı ve yönetici olarak festivallere katıldı. İlk kadın futbol takımlarından Derya Spor ve Yenidünya Spor kulüplerinde futbol oynadı ve Dolayoba Spor kulübünde yönetim kurulu üyeliği yaptı.
Halen Pendik Belediyesi CHP Meclis Üyesidir.

Ali DÜLGER Ali DÜLGER (164 Posts)

Ali DÜLGER Haçka'dan Haber Var'ın emektarı.


Ali DÜLGER

Ali DÜLGER

Ali DÜLGER Haçka'dan Haber Var'ın emektarı.

More Posts - Website

Follow Me:
Facebook

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz