Reklam
Reklam

PENDİK’TE SÜRPRİZ ADAY ARZU YURTSEVEN

20 Aralık 2018
326 kez görüntülendi

PENDİK’TE SÜRPRİZ ADAY ARZU YURTSEVEN
Reklam

İstanbul Pendik Orta Mahalleden Muhtar adayı olan Düzköy lü vatandaşımız Arzu YURTSEVEN’e çıktığı yolda başarılar diliyoruz.

Ben Arzu YURTSEVEN 1978 İstanbul Pendik doğumluyum Aslen Trabzon Düzköylüyüm Nurettin AKBULUT ‘un kızıyım. Orta öğrenimini Pendik Lisesinde lisansımı A.Ö.F. Sağlık Kurumları İşletmeciliği olarak tamamladım. Evli biri üniversite diğeri lise öğrencisi iki çocuk annesiyim. 40 yıldır Pendik ‘te ikamet ediyorum. Okul aile birliği başkanlığı, mahalle esnaflığı, doktor asistanlığı ve aile şirketinizde halkla ilişkiler sorumlusu olarak çalıştım. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görev yapmaktayım. Aktif sosyal yaşantım, geniş iş bitirilebilirliğime tanık olan çevrem muhtarlık yapabileceğime dair cesaretlendirildim.

İSTEK AZİM, AZİM ÇALIŞMAK, ÇALIŞMAK BAŞARI DEMEKTİR. Başarılı olacağıma inanıyorum, desteklerinizi bekliyorum.

Arzu YURTSEVEN.

Biz Hackadanhabervar olarak kendisine ulaştık. Bize bu özgeçmişi veren Arzu YURTSEVEN adayımız için ne ekliyelim diye düşünüyorduk. Kendisi bize ekleyecek pek bir şey bırakmadı. O halde işi ehline verilmesi ilkesi gereği önce Düzköylüleri sonra diğer vatandaşları hizmet için anne eli kadın merhameti ve titizliği için desteğe davet ediyoruz. Hayırlı olsun.

Arzu yurtseven

Ali DÜLGER Ali DÜLGER (164 Posts)

Ali DÜLGER Haçka'dan Haber Var'ın emektarı.


Ali DÜLGER

Ali DÜLGER

Ali DÜLGER Haçka'dan Haber Var'ın emektarı.

More Posts - Website

Follow Me:
Facebook

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz