Reklam
Reklam

OFLUOĞLU’NA SÜRPRİZ

3 Aralık 2018
333 kez görüntülendi

OFLUOĞLU’NA SÜRPRİZ
Reklam

IMG_20181203_220219-625x625

İlçemizin hayırsever işadamı Dr. Azmi OFLUOĞLU tarafından babasının adına yaptırdığı Hafız Mehmet Ofluoğlu Ortaokuluna eşi Alev OFLUOĞLU tarafından konferans salonu yapıldı. Konferans Salonunun açılışını bugün gerçekleştirildi. Açılış programına eski belediye başkanı Hikmet Değer oğlu Profesör Doktor Orhan Değer ilçe Kaymakamı Yasin Akgül İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş il milli eğitim müdür yardımcısı Fatma Zehra Aydın, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bülent Altuntaş, iş adamları,  bazı muhtarlar, okul müdürleri,  daire amirleri  ve vatandaşlar katıldı.

Okul müdürü Kerim Kavraz  konuşmasında emeği geçenlere teşekkür etti ve Ofluoğlu Ailesine çeşitli hediyeler takdim edildi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Bülent Altuntaş sürpriz yaparak mezun olduğu dönemin mezuniyet belgesini Doktor Azmi Ofluoğlu’na hediye etti. Iş adamı Haçka Spor Kulübü Başkanı Abdulkadir Onur da Azmi Ofluoğlu ve eşi Alev Ofluoğlu na Haçkaspor forması hediye etti.

Okul müdürü Kerim Kavraz konuşmasında şu ifadelere yer verdi.

“Programa katılarak bizleri onurlandıran başta OFLUOĞLU ailesine, Kaymakamimiz Sayin Yasin AKGÜL’e Belediye başkanımız Sayin Abidin ÇELİK’e İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hızır AKTAŞ’a İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Fatma Zehra AYDIN’a İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Bülent ALTUNTAŞ’a Daire Amirlerimize Okul Müdürü arkadaşlarıma ve tüm dostlara şahsım ve kurumum adına teşekkür ederim.”

Programda Ayrıca 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle engelli öğrenciler tarafından bir program gerçekleştirildi program izleyicileri etkisi altında bıraktı.

Bu vesileyle Biz de bütün engellilerimizin engelliler gününü kutluyor hep birlikte engelleri kaldırmayı diliyoruz.

IMG_20181203_220152-625x625IMG_20181203_220342-625x625

 

 

 

hackadan61 hackadan61 (701 Posts)

Haçka'dan Haber Var: Trabzon'un Düzköy ilçesinden ve dünyadan haberler veren ve yörenin tanıtımına katkı sağlamak için oluşturulmuş bir haber portalıdır!


hackadan61

hackadan61

Haçka'dan Haber Var: Trabzon'un Düzköy ilçesinden ve dünyadan haberler veren ve yörenin tanıtımına katkı sağlamak için oluşturulmuş bir haber portalıdır!

More Posts - Website

Follow Me:
Facebook

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz