Reklam
Reklam

ENSAR VAKFI DÜZKÖY KAMPINDA

23 Ekim 2018
61 kez görüntülendi

Resim bulunamadı
Reklam

ENSAR VAKFI DÜZKÖY KAMPINDA
Manevi dinamikleri zenginleştirmek, ilmi, fikri ve ahlaki yönden ülkemizin gelişmesine katkıda bulunmak amacıyla ülke genelinde faaliyet gösteren Ensar Vakfı’nın Trabzon Şubesi etkinliklerine bütün hızıyla devam ediyor. Vakıf bir gelenek haline getirdiği istişare ve eğitim kamplarıyla şehrimize üniversite okumak için gelen gençlere doğayla iç içe bir ortamda dinlenme ve eğlenme imkânı sunarken farkındalıklarını da arttırıyor.
Üniversiteli gençler hafta sonu Düzköy’de düzenlenen kampta doğa yürüyüşü yaparak; voleybol, futbol, paintball oynayarak strest attılar. Kamp vesilesiyle Trabzon’un doğal güzelliklerini daha yakından gören gençler, program çerçevesinde düzenlenen seminerler ile Samsun İl Kültür ve Turizm Müdürü Adnan İPEKDAL ve Avukat Osman ÇITLAK’ın bilgi ve tecrübelerinden istifade ettiler. Kamp boyunca fikir teatisinde bulunan gençler, kampın çok verimli geçtiğini ifade ettiler.
Ensar Vakfı Trabzon Şubesi Başkanı Ömer TOPALOĞLU: “Ensar Vakfı’nın misyonu; dini ve ahlaki değerlere bağlı, entelektüel birikim sahibi, akademik başarısıyla kendisinden söz ettirecek bir nesil yetiştirmektir. Biz de Ensar Vakfı Trabzon Şubesi olarak bu doğrultuda hizmet vermeye çalışıyoruz, organizasyonlarımızı bu amaçlarla gerçekleştiriyoruz. Sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Çalışma alanımız içine giren konularda şehrimiz insanına her türlü katkıyı sunmaya hazırız.” şeklinde konuştu.
Genç Ensar Trabzon Başkanı Yasir Karson: “Kamp vesilesiyle Genç Ensar Üyesi 50 kardeşimizle eğitimden spora birçok etkinlik gerçekleştirdik. Dinlenmemizin ve eğlenmemizin yanı sıra samimiyetimizi de pekiştirdik. Doğayla iç içe bir ortamda Samsun İl Kültür ve Turizm Müdürü Adnan İPEKDAL ve Avukat Osman ÇITLAK hocalarımızın fikir açıcı seminerlerini dinledik. Bu her yönüyle dolu kamp için başta Başkanımız Ömer TOPALOĞLU olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Ensar Vakfı Trabzon Şubesi olarak eğitime, öğretime, kardeşliğe olan çağrımız çok yönlü etkinliklerimizle devam edecektir.” dedi

Ensar vakfıEnsar vakfı

Ali DÜLGER (105 Posts)


Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz