Reklam
Reklam

DEĞER DEĞERİMİZİ ARTTIRIYOR

19 Şubat 2018
178 kez görüntülendi

Resim bulunamadı
Reklam

Bu yıl Şehit Eren BÜLBÜL anısına yapılan maraton, yarı maraton ve halk koşusu turnuvalarına katılan öğrencimiz Benazir DEĞER, 2000 metrede birinci olarak büyük bir gurur yaşattı.

Trabzon´un düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında organize edilen “38. Uluslararası Trabzon Yarı Maratonu” ile “23. Halk Koşusu” ve “On Bin Metre Koşusu” 18 Şubat pazar günü yapıldı. Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Türkiye Atletizm Federasyonu iş birliğinde, Trabzon´un Maçka ilçesi kırsalında 11 Ağustos 2017´de bölücü terör örgütü mensuplarıyla sağlanan sıcak temas sırasında şehit olan Eren Bülbül anısına, “Şehit Eren için Koşuyoruz” sloganı ile gerçekleştirilen faaliyetler, sporculardan ve vatandaşlardan büyük ilgi gördü.

Spor ve sanat camiasından birçok ünlü ismin de destek verdiği sportif etkinliklere farklı ülkelerden atletler de katıldı. Okulumuz öğrencilerinden, Karayolları Spor Kulübünün lisanslı sporcusu olan Benazir DEĞER, bu yılki organizasyona 2000 metre dalında dahil oldu. Saat 9.00´da başlayan yarışmalar neticesinde kendi alanında birinciliğe ulaşan Benazir DEĞER, Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezinde saat 14.00´te yapılan ödül töreninde ödülünü Ünlü Sinema ve Tiyatro Oyuncusu Hüseyin Avni DANYAL´ın elinden aldı. Trabzon Valisi Yücel YAVUZ, Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi GÜMRÜKÇÜOĞLU ve Sanatçı Yusuf GÜNEY´in aralarında bulunduğu organizasyonda çeşitli kategorilerdeki birçok sporcuya kupaları, madalyaları ve ödülleri dağıtıldı.

Düzköy Nazım Kayhan Çok Programlı Anadolu Lisesi topluluğu olarak öğrencimizin gelişiminde önemli katkıları bulunan Antrenör Songül VİRİT´e ve desteklerini esirgemeyen Beden Eğitimi Öğretmenimiz ÖZKAN ÖKSÜZ´e teşekkürlerimizi sunar, Öğrencimiz Benazir DEĞER´e başarılarının devamını dileriz.

Benazir değer

hackadan61 (661 Posts)


Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz