Reklam
Reklam

DÜZKÖY’DEN DÜNYAYA

29 Mayıs 2017
670 kez görüntülendi

Resim bulunamadı
Reklam
IMG_20170529_023700-625x625
Trabzon’da ”Engel sizseniz Engelsizsiniz” projesinin yıl sonu gösterisi yapıldı.
Düzköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nce düzenlenen ”Engel sizseniz Engelsizsiniz” isimli projenin yıl sonu gösterisi gerçekleşti.Trabzon’un Düzköy ilçesi Gökçeler ilkokulu öğretmeni Sema Yıldırım, Düzalan ilkokulu öğretmeni Suna Çelik ve Doğankaya ilkokulu öğretmeni Hacer Asanoğlu koordinatörlüğünde yürütülen projenin yıl sonu gösterisi Düzköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Bülent Altuntaş, Şube Müdürü Şefik Bayram, Düzköy Belediye Başkanı Fehmi Köroğlu ve diğer kurum yetkililerinin katılımıyla Düzköy Kapalı Spor Salonu’nda yapıldı.Gösteri, şehitler için 1 dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Okulda işaret dilini öğrenen Düzköy’lü öğrenciler İstiklal Marşı’na işaret dili ile eşlik etti.Ardından kürsüye çıkan İlçe Milli Eğitim Müdürü Bülent Altuntaş şöyle konuştu:”Bu projeyi yürüten 3 okula, öğretmenlerine ve bu projeye destek olan herkese çok teşekkür ediyorum. Bu yıl sonu gösterisiyle projemizi tamamlamış olacağız.” Bülent Altuntaş, işaret dili öğrenmenin dikkat çekerek şöyle devam etti:

”Düzköy’den 60 öğrencimiz işaret dilini öğrendi, bu öğrencilerimiz bu hayatlarının daha farkında yaşacak bunu biliyorum ve bunun etki alanı çok daha fazla olacak. Türkiye’de 20 okulla yürüttüğümüz bu proje ile engelleri kaldırabilceğimizi gösterdiler. Bu büyük bir gurur.” 

Konuşmaların ardından program, KTÜ Fatih Eğitim Fakültesi Müzik Öğretmenliği Bölümü öğrencilerinin mini konserleri ile devam etti.

Gösterilerin ardından kokteyl ve öğrenciler tarafından hazırlanan el baskısı etkinliği düzenlendi. Müdür Altuntaş, diğer kurum yetkilileri ve öğrenciler etkinlik nedeniyle mutlu olduklarını dile getirdi.

TEŞEKKÜR
Program finale yaklaşırken ‘Engel Sizseniz Engelsizsiniz’ pastasının kesimi için sahneye, protokolün kıymetli misafirleri, proje süresince emeği ve desteğini esirgemeyen başta İlçe Milli Eğitim Müdürü Bülent Altuntaş, Şube Müdürü Şefik Bayram, İlçemiz Öğretmen Evi Müdürü Birol Durmuş, İlçemiz Halk Eğitim Müdürü Ensar Akbulut, Kurum Yöneticilerimiz Alaattin Bekar, Hüseyin Moradaoğlu, Kerim Karvaz,Akın Şen,Süleyman Kör,Süleyman Çakmak,İkram Kandemir,Haydar Nuri Topal ; Hayırseverlerimiz Abdulkadir Onur, Şenol Akpınar;Okul Aile Birliğimizin değerli başkanları; İl arge ,ilçe proje koordinatörlerimiz davet edilerek maddi manevi destekleri adına kendilerine tekrar teşekkür edildi.

hackadan61 hackadan61 (738 Posts)

Haçka'dan Haber Var: Trabzon'un Düzköy ilçesinden ve dünyadan haberler veren ve yörenin tanıtımına katkı sağlamak için oluşturulmuş bir haber portalıdır!


hackadan61

hackadan61

Haçka'dan Haber Var: Trabzon'un Düzköy ilçesinden ve dünyadan haberler veren ve yörenin tanıtımına katkı sağlamak için oluşturulmuş bir haber portalıdır!

More Posts - Website

Follow Me:
Facebook

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz