Reklam
Reklam

YEŞİM CİVELEK NAZIM KAYHAN’I COŞTURDU (Video Haber)

5 Haziran 2016
1.127 kez görüntülendi

YEŞİM CİVELEK NAZIM KAYHAN’I COŞTURDU (Video Haber)
Reklam

nazim-kayhan-mezuniyet (1)

Düzköy Nazım Kayhan Çok Programlı Anadolu Lisesi Öğrencileri ve öğretmenlerinin hazırlamış oldukları mezuniyet töreniyle öğrenciler hüzünlü bir veda ile yeni bir hayata merhaba dediler.

Öğretmenlerin rehberliğinde öğrencilerin hazırlamış olduğu birbirinden güzel etkinliklerle gelenlere çok güzel anlar yaşattılar. Yöresel Sanatçı Yeşim Civelek ve Tao Müzik Grubunun güzel müzikleriyle gelenlere coşkulu anlar yaşattılar.

Görkemli mezuniyet törenine İlçe Kaymakamı Sayın Hüseyin Baş, Garnizon  Komutanı Sayın Barış Erol, Belediye Başkanı Sayın Abidin Çelik, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bülent Altuntaş, Ak Parti İlçe Başkanı Şenol Akpınar, daire amirleri, mahalle muhtarları, okul müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Okul birincisi olan öğrencinin yaş kütüğüne isminin çakılmasının ardından başarı plaketi verildi.  Diploma töreni, halaylar, horonlar, mezuniyet pastasının kesilmesi ve ardından kep fırlatma gibi birçok etkinliğin olduğu renkli bir akşamla liseye veda ederek yeni hayatlarına merhaba dediler.

HHV olarak bundan sonraki eğitim ve öğretim hayatlarında başarılarının devamını diliyoruz.

 

nazim-kayhan-mezuniyet (2) nazim-kayhan-mezuniyet (3)

hackadan61 (658 Posts)


Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz