Reklam
Reklam

NASIR TUTMUŞ ELLER!

3 Mart 2016
984 kez görüntülendi

NASIR TUTMUŞ ELLER!
Reklam

ELLERİ NASIRLAŞMIŞ AMA YÜREKLERİ YUMUŞACIK DEĞERLİ HEMŞEHRİLERİMİZDEN SELAMLAR!koy-haberleri (3)İlçemizin elleri nasır tutmuş güzel yürekli insanları…

İlçemizin herkes tarafından kabul edilen zor şartlarına rağmen insanlarımızın o zor şartlara inatla direniyor. Tabiri caizse insanın yürümeye dahi zorlandığı, korktuğu yerlerde alın teriyle çalışıp ekmeğini kazanmaya çalışıyor. İlçemizin Çayırbağı Mahallesi ve Alazlı Mahallesinden değerli hemşehrilerimiz bu zor şartlara rağmen objektiflerimize sıcacık bir gülümsemeyle diğer hemşehrilerimize selamlar gönderiyorlar. Doğal güzellikleriyle herkesi mest eden memleketimizdeki güzelliklere kafasını işten kaldırıp bakamayan çalışkan emekçilerimizden herkese selam olsun!

Bir selam da yolda karşılaştığımız Alazlı Mahallesinden Şükrü Sürül Amcamızdan. Yoldan ağaç çekerken selam verip kendisine az da yardım ettiğimiz Şükrü Amca, Alazlı’nın ilk terzisidir. Yıllar önce işlerin az olması nedeniyle Trabzon’a yerleşti. Yıllarca orada mesleğini başarılı bir şekilde yapan Şükrü Amca çocuklarının hepsini okuttu ve sonunda da emekli oldu. Emekli olduktan sonra tekrar Alazlı’ya dönen Şükrü Amca tekrar terzi dükkanını açtı. Terzi dükkanının bitişiğine de cenaze yıkama ve bekletme yeri yaptı. Bu tesisten herkesin yararlanmasını sağladı.

Yine Alazlı Mahallesinden Havva Sürül Ninemize rastladık ve sıcacık sohbetinin ardından bütün takipçilerimize selamlar gönderdi.
koy-haberleri (1)koy-haberleri (4) koy-haberleri (2)

hackadan61 hackadan61 (674 Posts)

Haçka'dan Haber Var: Trabzon'un Düzköy ilçesinden ve dünyadan haberler veren ve yörenin tanıtımına katkı sağlamak için oluşturulmuş bir haber portalıdır!


hackadan61

hackadan61

Haçka'dan Haber Var: Trabzon'un Düzköy ilçesinden ve dünyadan haberler veren ve yörenin tanıtımına katkı sağlamak için oluşturulmuş bir haber portalıdır!

More Posts - Website

Follow Me:
Facebook

Reklam

NASIR TUTMUŞ ELLER! Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz