Reklam
Reklam

KOCA ÇINARA HÜZÜNLÜ VEDA

13 Şubat 2016
1.185 kez görüntülendi

KOCA ÇINARA HÜZÜNLÜ VEDA
Reklam

enver-koc-veda-yemek (1)

İlçemizin Alazlı (Mula) Mahallesinden olan ve Düzköy’ün ilk Milli Eğitim Kurucu Müdürü Enver Koç emekliye ayrıldı.

Düzköy ilçe oluşundan sonra Düzköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün Kurucu Müdürlüğünü üstlenen ve 1991-1992 yıllarında ilçemizde görev yapan Enver Koç yıllar sonra ilçemizde başladığı gibi azim ve enerjiyle 1,5 yıllık şube müdürlüğünü görevinin  ardından başladığı yerde emekliye ayrıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün Düzköy Lütfü Ofluoğlu Öğretmen evinde düzenlediği veda yemeğine Düzköy Kaymakamı Hüseyin Baş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bülent Altuntaş, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Şefik Bayram, Düzköy Belediye Başkanı Abidin Çelik, Düzköy Eski Belediye Başkanı Hikmet Değer, İlçe Emniyet Karakol Amiri Hüseyin Benli, Okul ve kurum müdürleri, siyasi parti temsilcileri, mahalle muhtarları, iş adamları ve çok sayıda seveni katıldı.

Yenilen yemeğin ardından emekliye ayrılan Milli Eğitim Şube Müdürümüz Enver Koç’un maziye ait fotoğraf görüntülerinden oluşan bir slayt gösterisi yapıldı. Daha sonra İlçe Kaymakamı Hüseyin Baş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bülent Altuntaş, Düzköy Belediye Başkanı Abidin Çelik, Düzköy Eski Belediye Başkanı Hikmet Değer ve Gürgendağ İlkokul/Ortaokul Müdürü Ali Serdar hediyelerini takdim ettiler ve duygularını ifade eden konuşmalar yaptılar. Duygusal konuşmaların arasında ise en dikkati çeken Enver Koç’un sınıf arkadaşı olan Gürgendağ İlkokul/Ortaokul Müdürü Ali Serdar’ın konuşması oldu. Ali Serdar eski günlerinden tatlı hatıralardan bahsetti ve tabiri caizse hem güldürdü hem ağlattı.

Emekli Şube Müdürümüz Enver Koç’un çok duygulandığı ve konuşmakta zorluk çektiği görüldü.

Biz de HHV olarak Düzköy için çok değerli koca bir çınara emeklilik hayatında sağlık ve mutluluklar diliyoruz. Şimdiye kadar yaptıkları için de kendisine sonsuz teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

enver-koc-veda-yemek (4)enver-koc-veda-yemek (2) enver-koc-veda-yemek (3)

 

 

 

 

 

hackadan61 hackadan61 (674 Posts)

Haçka'dan Haber Var: Trabzon'un Düzköy ilçesinden ve dünyadan haberler veren ve yörenin tanıtımına katkı sağlamak için oluşturulmuş bir haber portalıdır!


hackadan61

hackadan61

Haçka'dan Haber Var: Trabzon'un Düzköy ilçesinden ve dünyadan haberler veren ve yörenin tanıtımına katkı sağlamak için oluşturulmuş bir haber portalıdır!

More Posts - Website

Follow Me:
Facebook

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz