Reklam
Reklam

NAZIM KAYHAN ÇPL’DEN YENİLİKÇİ PROJELER

4 Eylül 2015
1.326 kez görüntülendi

Resim bulunamadı
Reklam

Elektrik Elektronik ve Bilişim Teknolojileri Alanında Yenilikçi Yöntemler

Düzköy Nazım Kayhan Çok Programlı Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan ve uygulanan “Elektrik Elektronik ve Bilişim Teknolojileri Alanında Yenilikçi Yöntemler” isimli Erasmus + projesi tamamlanmıştır.

polonya3 akışlı projenin;

1.akışı 12 – 25 Nisan 2015 tarihleri arasında Çek Cumhuriyeti’nin Pribram şehrinde gerçekleştirilmiş olup; Nazım Kayhan Çok Programlı Anadolu Lisesinden 10, Çayırbağı Çok Programlı Anadolu Lisesinden 5 ve Düzce Borsa İstanbul Mesleki ve teknik Anadolu Lisesinden 5 Bilşim Teknolojisi Alanı öğrencisi, veri yönetimi üzerine 2 hafta süreyle eğitim almışlardır.

2.akışı 4 – 23 Mayıs 2015 tarihleri arasında Portekiz’in Povoa de Varzim şehrinde gerçekleştirilmiştir. Bu akışta Nazım Kayhan Çok Programlı Anadolu Lisesinden 10, Çayırbağı Çok Programlı Anadolu Lisesinden 5 ve Düzceportekiz Borsa İstanbul Mesleki ve teknik Anadolu Lisesinden 5 Elektrik Elektronik Teknolojisi Alanı öğrencisi, yangın algılama sistemleri üzerine 3 hafta süreyle eğitim almışlardır.

3.akışı 10 – 30 Mayıs 2015 tarihleri arasında Polonya’nın Bytom şehrinde gerçekleştirilmiştir. Bu akışta Nazım Kayhan Çok Programlı Anadolu Lisesinden 10, Çayırbağı Çok Programlı Anadolu Lisesinden 2 ve Düzce Borsa İstanbul Mesleki ve teknik Anadolu Lisesinden 8 Elektrik Elektronik Teknolojisi Alanı öğrencispolonya 2i, sensö rler ve transdüserler üzerine 3 hafta süreyle eğitim almışlardır.

Proje Koordinatörü olan Nazım Kayhan Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Volkan SELÇUK: öğrencilerden geri dönüt aldıklarını, projeye katı lan öğrencilerin öz güvenlerinin arttığını, yabancı dil becerilerinin geliştiğini, eğitimini aldıkları teknik konularda da öğrencilerin kendilerini geliştirdiklerini söyledi. Öğrencilerin gittikler ülkele rde teknik geziler düzenlediklerini ve bu sayede gittikleri ülkelerin tarihi kültürel yapısıyla ilgili bilgi sahibi de olduklarını belirtti. Volkan SELÇUK son olarak öğrencilerin Ülkemizin ve yöremizin tanıtımlarını yaptıklarını söyledi. Özellikle yöresel horonumuzun yurt dışında çok beğenildiğini söyledi.

çek çek 2

hackadan61 hackadan61 (668 Posts)

Haçka'dan Haber Var: Trabzon'un Düzköy ilçesinden ve dünyadan haberler veren ve yörenin tanıtımına katkı sağlamak için oluşturulmuş bir haber portalıdır!


hackadan61

hackadan61

Haçka'dan Haber Var: Trabzon'un Düzköy ilçesinden ve dünyadan haberler veren ve yörenin tanıtımına katkı sağlamak için oluşturulmuş bir haber portalıdır!

More Posts - Website

Follow Me:
Facebook

Reklam

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz